filmíky

Asterix a Olympijské Hry

6. září 2009 v 9:59 | Misulka
Plakát:

Popis Filmu:

Jednoho dne,při lovu kňourů přijdou Asterix a Obelix náhodou na římské cvičiště, kde se připravuje římský atlet Gluteus Maximus na Olympijské hry
. Díky kouzelnému nápoji ho porazí ve všech disciplínách a zničí mu tak veškerou sebedůvěru. Po návratu do vesnice se rozhodnou,že vyhrát olympiádu by nemusel být zrovna špatný nápad a tak se vydají do Říma, kde je přes překvapení Řeků a vztek Římanů zapíší jako atlety. Pak se ale naši přátelé dozvědí, že kouzelný nápoj je na hrách zakázaný.....

Šarlotina pavučinka

24. srpna 2009 v 9:37 | Misulka
Plakát:
Originální název: Charlotte's Web
Žánr: Fantasy, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2006
Režie: Gary Winick

Motto

Pomoc přichází shora.


Hlavním hrdinou Šarlotiny pavučinky je malé prasátko Wilbur, které zjistí, že přísloví "V nouzi poznáš přítele" opravdu platí. Jako první mu pomůže malá Fern(Dakota Fanning) která mu krátce poté, co přijde na svět, zachrání život. Lidé mají sice prasátka rádi, jenže v drtivé většině v podobě vypečené kýty. A ty Wilburovy by se měly stát kulinářskou ozdobou vánočního stolu Ferniných rodičů.
Naštěstí má Wilbur v rodné stáji partu skvělých a věrných přátel (cynický potkan Templeton, autoritativní beran Samuel, kůň Ike, který má fóbii z pavouků, mateřská husa Gussy a hlavně chytrá pavoučice Šarlota), kteří ho v průšvihu nenechají. Ve chvíli, kdy Wilburův život visí doslova na špejli od jitrnice a zachránit ho může už jenom zázrak, se společnými silami o jeden zázrak pokusí. Stačí dát najevo jeho lidským pánům, že Wilbur není jen tak obyčejné prase. Jenže všimnou si toho Wilburovi majitelé dřív, než bude pozdě?

Hannah Montana ve filmu

19. srpna 2009 v 13:03 | Misulka
Plakát:
Originální název: Hannah Montana: The Movie
Žánr: Hudební, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Peter Chelsom
Země: USA
Režie: Peter Chelsom

Popové princezně Hannah stoupá úspěch pořádně do hlavy. Když se v luxusním obchůdku popere se supermodelkou Tyrou Banks o jediný pár vysněných botiček, má její táta Robby Ray hvězdných manýrů své slavné dcerunky plné zuby ! Chce Miley vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle ji z pozlátka metropole šoubyznysu Los Angels zpět do její venkovské domoviny - do Tennessee.
Je mu jasné že po dobrém by to nešlo, protože Miley venkovský život moc vadí. A tak se uchýlí k drobné lsti. Miley namluví, že poletí do New Yorku na koncert. Miley je pochopitelně v šoku, když se najednou ocitne na malém městě Crowley Corner. Ani její kamarád z dětství Travis Brody nemá zpočátku moc šancí zlepšit jí náladu. Čas ale všechno vyléčí a dříve nafoukaná Miley začíná pomalu objevovat přednosti života na farmě. Travisovi se dokonce podaří probudit v ní city!
Ti dva musí táhnout za jeden provaz,protože jistý Mr.Granger má podezření na Mileyin dvojí život a kvůli penězůmby její pečlivě střežené tajemství klidně odhalil. Bude se Miley muset na konci rozhodnout pro jeden ze dvou životu? Zůstane obyčejnou, ale spokojenou holkou Miley Stewart nebo nafoukanou popovou hvězdou Hannah Montanou?

Harry Potter a princ dvojí krve info+odkaz na juknutí

21. července 2009 v 22:20 | Misulka
Plakát:


Popis filmu

Harrymu a jeho přátelům opět začal nový školní rok, a sním i mnoho dobrodružství. Kouzelnická říše již uznala, že se lord Voldemord vrátil. Harry a Brumbál se vydávají na tajuplná místa. No rozhodně se v tomto školním roce nebude nikdo nudit!!
Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí je přímo v Bradavicích, ale Brumbál se soustředí na přípravu na poslední bitvu, která se rychle blíží. Potřebuje, aby mu Harry pomohl odkrýt důležitý klíč, který vede k rozuzlení Voldemortovy obrany - rozhodující informacích
ale zná jen bývalý bradavický profesor Horác Křiklan. Vědom si toho přiměje Brumbál svého starého kolegu, aby se vrátil na své staré místo, a slíbí mu vyšší plat, větší kancelář a navíc možnost učit slavného Harryho Pottera.
Mezitím útočí na studenty ještě úplně jiný nepřítel - teenagerovské hormony. Harryho dlouhodobé přátelství s Ginny Weasleyovou přerůstá v hlubší city, ale v cestě stojí její přítel, Dean Thomas, a to nemluvě o jejím velkém bratru Ronovi. Jenže Ron má svých starostí dost s romantickými pletkami - Lavender Brownová nešetří svou láskou k němu a Hermiona v ústraní žárlí, ale je rozhodnuta neprojevit své city za žádnou cenu. A k tomu všemu ještě čokolády napuštěné nápojem lásky, které skončí ve špatných rukách a všechno naprosto změní.
Romantika všude vzkvétá, ale jeden ze studentů zůstává od toho všeho stranou,
neboť má v hlavě úplně jiné věci. Je rozhodnut vystoupit z davu a zanechat po sobě
stopu, byť temnou. Láska je sice ve vzduchu, ale tragédie se blíží a ani Bradavice už
nikdy nebudou takové, jaké bývaly.

Mezi námi zviřaty

30. června 2009 v 17:03 | misulka
Mezi námi zvířaty (Barnyard)Originální název: Barnyard
Žánr: Animovaný, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2006
Režie: Steve Oedekerk

Popis:
Uvolněte se a těšte se…přichází "pravá zvířecí párty" - animovaný gang zvířat! V tomto dobrodružství vystupuje v hlavní roli Otis, lehkomyslná kráva, která celý den tráví zpíváním, tančením a prováděním různých darebností lidem… Nespoutané, šílené a divoce zábavné stádo šprýmařů, kterým se budete smát nahlas!

tedle filmík je fakt krutej sice se nekomu muze zdat az moc detskej ale me se líbil.....

Maturitní ples

15. června 2009 v 15:29 | misulka
Plakát:
Originální název: Prom Night
Žánr: Horor, Thriller
Rok výroby: 2008
Režie: Nelson McCormick

Popis filmu

Remake stejnojmenného horroru z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích.
Hlavní hrdinkou je Donna Keppel dívka, jež se má stát na následujícím plese královnou a převzít korunku. To ji ale tlačí nejmíň, nebot´ ji pronásledují sny o vrahovi, jež vyvraždil její rodinu i ji.
Vzápětí na to jej uvidí stát na veřejnosti. Své problémy řeší konzultacemi u psychologa. Aniž by to tušila, na následujícím plese se do ní zamiloval psychicky narušený muž, jenž proto, aby jej milovala, neváhá ani zabíjet...

Lets Dance2-Street dance

30. května 2009 v 13:00 | misulka
  • České znění
  • Žánr : Romantický
  • Délka : 94 min.
  • Režie : Jon Chu
  • Hrají : Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani, Black Thomas, Cassie Ventura

Lets dance 2: Street dance - popis :

Andie přichází na novou uměleckou školu. Má pověst problémové holky a její styl pouličního tance se nestřetává s pochopením. Při hledání vlastního správného místa narazí na sympatického Chase, který je nejlepším tanečníkem na škole. Mezi oběma přeskočí jiskra a pořádný tanec může začít!

Tu film online ke shlédnutí....

Puberťačka

21. května 2009 v 17:51 | misulka
Plakát:
Originální název: Wild Child
Rok výroby: 2008

Popis filmu

Zhýralé puberťačce Poppy z Los Angels, malé Malibu Barbie, které by šatník mohla závidět i sama Paris Hilton doteď všechno procházelo.Pro jejího otce, který zatím své zlobivé, drzé dceři vše toleroval je ale poslední kapkou, když se Poppy(Emma Roberts) vymkne z rukou ec se rozhodne Poppy poslat do dívčí školy v daleké a studené Británii. Poppy samozřejmě odporuje, ale nakonec zjistí, že otce neobměkčí a že tentokrát to opravdu přehnala, nakonec nadutě sbalí své kufry Luis Vuitton a odlétá to Anglie.
Pro Poppy zde nastává tvrdý režim.Briteské studentky odsuzují pozlátkový život Malibu Barbie a už od začátku jí hází klacky pod nohy. Poppy je zoufalá,chce se nechat vyloučit, aby mohla odjet domů.V tom jí pomůžou její spolubydlící se kterými se s přátelí.Plán spočívá v tom že musí dělat všechno co je zakázané
Osud však zamíchá kartami a Poppy se zamiluje do Freddieho, fantastického syna ředitelky, který je také jediným mužem na škole a idolem všech studentek.Postupně si také začíná tvořit kolektiv kamarádek, odsraní si peroxidovou blond na svých vlasech, dokonce se dostane do školního lakrosového družstva.Nakonec zjistí, že tahle dívčí škola má v sobě mnohem víc, než se zpočátku zdálo a chce zůstat.Ovšem to změní jistá událost....


Fotky
Třináctka

9. května 2009 v 11:09 | misulka


Plakát:

Originální název: Thirteen
Žánr: Drama
Rok výroby: 2003
Režie: Catherine Hardwicke

Popis Filmu:

Sugestivní příběh dvou dospívajících dívek. Puberťačka Tracy sní o tom jak být COOL. A má pro tuto svou představu i svůj ideál. Je jím ostřílená spolužačka Evie, dívka bez rodinného zázemí. Ta uvede Tracy do "velkého cool světa", do světa nebezpečných nástrah a rychlých požitků, ve kterém hrají hlavní roli drogy a povrchní erotické zkušenosti.
V citovém zmatku, plném neshod s rozvedenou matkou a konzumním otcem, který utíká od problémů, podlehá Tracy rafinovaným slibům zkušenější parťačky a pouští se na cestu nikam..


Motto:

Děje se to tak rychle

Fotky z filmu:

Třináctka

Třináctka

Třináctka

Třináctka

Třináctka

Třináctka

Třináctka

On je fakt boží!!!!

23. dubna 2009 v 14:22 | Vaše Míša
Obsah filmu On je fakt boží!
Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, "nádherný sexuální bůh" Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové.


Fotky:
On je fakt boží!

On je fakt boží!

On je fakt boží!

On je fakt boží!

On je fakt boží!

On je fakt boží!

Stmívání

2. dubna 2009 v 14:52 | Vaše Míša
Plakát:
Originální název: Twilight
Žánr: Akční, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2008
Režie: Catherine Hardwicke


Obsah:


Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nstěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o
něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...Hráli:


Kristen Stewart (Bella Swan)
Robert Pattinson (Edward Cullen)
Taylor Lautner (Jacob Black)
Peter Facinelli (Carlisle Cullen)
Elizabeth Reaser (Esme Cullen)
Ashley Greene (Alice Cullen)
Jackson Rathbone (Jasper Hale)
Nikki Reed (Rosalie Hale)
Kellan Lutz (Emmett Cullen)
Cam Gigandet (James)
Rachelle Lefčvre (Victoria)
Edi Gathegl (Laurnet)
Michael Welch (Mike Newton)
Anna Kendrick (Jessica Stanley)
Justin Chon (Eric Yorkie)
Christian Serratos (Angela Weber)
Gregory Tyree Boyce (Tyler)
Billy Burke (Charlie Swan)
Sarah Clarke (Renee Dwyer)
Matt Bushell (Phil Dwyer)
Gil Birmingham (Billy Black)
Jose Zuniga (Mr. Molina)
Ned Bellamy (Waylon Forge)Fotky z filmu:
Mamma mia

6. března 2009 v 13:29 | Vaše Míša
Donna a její dcera Sophie žijí na řeckém ostrově.Nic jim nechybí,Sophie se bude vdávat,ale má jedno přání...
Chce poznat svého otce.Najde maminčin deník a zjistí,že existují 3 otcové.Rozešle tedy všem pozvánky na svatbu.
Donna zase pozve na ostrov své dvě nejlepší kamarádky z jejich bývalé hudební skupiny Donna a dynamitky,ale netuší nic o Sophiiném pozvání.Donna zjistí,že jsou její bývalé lásky na ostrově,ale ic neví o tom,že je pozvala Sophie.Má strach,že svatba bude zkažená...

Fotečky:


Madagaskar2

2. ledna 2009 v 15:00 | Vaše Míša
Co k tomu dodat??Zvířátka jsou stále spolu ale stále ztraceni.Tentokrát se vydají do Afriky.Kde Alex najde svoje rodice,Marty stádo zeber,Glorie se zamiluje do Motta motta a Melmen jí vyzná lásku.Tento film se bude určitě líbit každému kdo viděl madagaskar1.
http://entertainmentnow.files.wordpress.com/2008/06/madagascar2poster-60608.jpg
Camp rock

20. listopadu 2008 v 15:54 | Vaše Míša
• Režie: Matthew Diamond
• Scénář: Karin Gist, Regina Y. Hicks, Julie & Paul Brown
• Premiéra: 20. Června (USA)
• Žánr: Komedie/Rodinný/Muzikál/Romantický
• Délka filmu: 94 minut
• Místa natáčení: Haliburton, Ontario,Canada,Minden
• Český Název: Tábor Roku
• Postavy:
- Demi Lovato (Mitchie Torres)
- Joe Jonas (Shane Gray)
- Meaghan Jette Martin (Tess Tyler)
- Maria Canals-Barrera (Connie Torres)
- Alyson Stoner (Caitlyn Geller)
- Julie Brown (Dee La Duke)
- Daniel Fathers (Brown Cesario)
- Anna Maria Perez de Tagle (Ella)
- Jasmine Richards (Peggy)
- Jordan Francis (Baron)
- Roshon Fegan (Sander)
- Kevin Jonas (Jason)
- Nick Jonas (Nate)
- Aaryn Doyle (Lola)
- Giovanni Spina (Andy)
lo.png picture by jonasbrothers-central
Mitchie jede na tábor se svou matkou, která je kuchařkou. Mitchie jede kvůli výpomoci v kuchyni, ale skamarádí se s lidmi "vyšší vrstvy" a tak si vymyslí že její máma je ředitelkou firmy v Číně. Do kempu také přijede super hvězda Shane Gray, který je tam za trest a musí učit tanec. Nebyla by to romantika kdyby se čím dál tím více nesbližoval v Mitchie, ovšem v přesvědčení že je dcerou z bohaté rodiny. Ovšem Tess to velice vadí a když přijde na to že Mitchie je obyčejná výpomoc v kuchyni, všem to řekne a ještě si přimyslí že jí Mitchie společně s kamarádkou ukradly náramek. Shane je naštvaný a Mitchie a Kaitlyn musí tábor do závěrečných vystoupení opustit. Chcete vědět jak vše dopadne? Jaký je osud Mitchie,Shane,Tess a dalších postav? Co nevidět by měl Camp Rock přijít do našich kin a navíc budei druhý díl!


Tábor Rocku

Mezi námi děvčaty

1. listopadu 2008 v 15:08 | Vaše Míša
Popis filmu:
Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (MARK HARMON) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.

Motto filmu:
Co se může stát puberťačce nejhoršího? Když se na jeden den stane svou vlastní mámou!
Fotky z filmu:
Mezi námi děvčaty

Mezi námi děvčaty
Mezi námi děvčaty
Mezi námi děvčaty

Protivný sprostý holky

22. srpna 2008 v 16:52 | Vaše Míša
Originální název: Mean Girls
Motto: Co dokážou holky, když se perou o kluka
Typ filmu: komedie
Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Motto:Co dokážou holky,když se perou o kluka

Fotky:
Herci:

Sesterstvo putovních kalhot

22. července 2008 v 19:26 | Vaše Míša

Sesterstvo putovních kalhot je dalši super filmík.

Příběh jednoho zvláštního léta podle bestselleru Ann Brasharesové. Čtyři dlouholeté přítelkyně se musí poprvé rozejít na delší dobu. Na společném nákupu objeví podivné džíny, které všem perfektně padnou. Rozhodnou se toho využít a zůstat díky kalhotám v kontaktu. Každá dívka si džíny ponechá na týden a uvidí, jestli jí přinesou štěstí, pak je pošle dál. Za každým týdnem se skrývá příběh a i když mezi kamarádkami leží mnoho mil, stále existuje pouto v podobě putovních kalhot, které jim umožňuje sdílet radosti, lásky i strasti.
tady je trailer:
tady máte odkazy kdyby jste si ten film chteli stáhnout:
1. http://rapidshare.com/files/18034381/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part01.rar
2. http://rapidshare.com/files/18040290/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part02.rar
3. http://rapidshare.com/files/18047406/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part03.rar
4. http://rapidshare.com/files/18054230/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part04.rar
5. http://rapidshare.com/files/18063393/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part05.rar
6. http://rapidshare.com/files/18069573/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part06.rar
7. http://rapidshare.com/files/18076248/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part07.rar
8. http://rapidshare.com/files/18085538/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part08.rar
9. http://rapidshare.com/files/18090539/Sesterstvo_putovnich_kalhot.part09.rar

Madagaskar o filmu a obrázky z filmu

21. července 2008 v 16:25 | Vaše Míša
Film Madagaskar je o 4 zvířátkách která se kvůli narozeninovémů přání dostanou na ostrov Madagaskar,kde poznají lemury.Vymkne se jim to ale z rukou když lev Alex v sobě najide šelmu a chce všechny sežrat.Nakonec to ale dopadne dobře a všichni zůstanou živí a zdraví!!
 
 

Reklama